Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Nisko WARCHOLY

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Wozławki(Nisko + 14 km)

1 399 000 zł177,01 m² 7 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 779 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Warmii. Niepowtarzalny dom położony na wyjątkowo funkcjonalnie zagospodarowanej działce 5779m2. Usytuowanie zapewnia szybki dojazd do: 4 km do Bisztynka, 16 km do Bartoszyc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 000 zł424,27 m² 2 795,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Dom z duszą i przestrzenią na biznes - zamieszkaj i pracuj w jednym miejscu | Nisko. Wyobraź sobie poranek w miejscu, które łączy komfort domu z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł154 m² 3 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowy dom w Stalowej Woli komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Domańscy Nieruchomości z przyjemnością prezentują Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł310 m² 3 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości o charakterze handlowo-usługowym położonej w samym sercu Kętrzyna. Budynek o bardzo funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Laski

Laski(Nisko + 12 km)

1 519 000 zł215,45 m² 7 050,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:37 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Laski. Laski to niewielka, ale wyjątkowo urokliwa miejscowość położona w gminie Bojanów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł170 m² 2 646,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom z potencjałem na dużej działce w Sarzynie - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! To propozycja idealna zarówno dla osób marzących o domu z dużym ogrodem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł160,38 m² 6 858,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, który czeka na Twój własny pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej miejscowości Groble na działce 11 ar. Nieruchomość oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie 260 000.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł145 m² 6 544,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z duszą w sercu dzikich Mazur Tam, gdzie kończą się drogi, a zaczyna cisza przerywana tylko śpiewem ptaków czeka Twój dom. W Choszczewie miejscu, gdzie Mazury wciąż są dzikie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gruntowa

Nisko,podkarpackie

1 000 000 zł450 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedam pilnie Z powodu wyjazdu zagranice, dom całkowicie wyposażony wraz z umeblowaniem, na posesji znajduje się basen 12X4 podgrzewany i oświetlany z automatyczna stacja dozowania,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij